ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Vážení rodiče, všichni nyní prožíváme naprosto neobyčejné období a zvláštní bude i vánoční čas. Dříve jsme se mohli ve školce společně sejít u vánočního tvoření či na besídkách tříd. Letos nic z toho bohužel nemůže být.

Abychom vám toto alespoň trošičku vynahradili, připravili jsme si pro vás malinkatý dáreček na každý den až do Štědrého večera.

Bude to „Adventní kalendář“ !!! – do kterého budete moci nahlížet vždy, když otevřete naše webové stránky.

V tomto kalendáři si budete moci každý den otevřít jedno okénko, prostřednictvím kterého budete moci nahlédnout do školky za svými dětmi. Paní učitelky spolu s dětmi secvičily různá krásná vystoupení, která byste jinak nemohli obdivovat. Aby to, co se děti naučily nepřišlo nazmar, bude vše umístěno právě do adventního kalendáře, a vy se budete moci každý den pokochat.

Snad vám to alespoň trošku nahradí vánoční besídky a pohladí na duši.

Za naší mateřskou školu vám přejeme příjemný advent a krásné Vánoce.