Aktuálně k plavání

Máme za sebou první lekci plavání, která ukázala, že je bezpodmínečně nutná spolupráce vás rodičů. Plavání je velmi náročná akce a to jak organizačně tak i časově. Může však být zvládnutelná, pokud budou dodržovány určité náležitosti.

Prosíme tedy, aby:

– všechny děti měly gumovou čepici a to i chlapci (umožní nám to rychleji vysušit vlasy všem dětem). Látková čepice je nevhodná!

– holčičky, které mají delší nebo dlouhé vlasy, budou mít v den plavání učesané vlasy do culíku.

– děti budou mít jen jednu vrstvu oblečení (ne punčocháče a kalhoty) – úplně stačí silnější tepláky nebo kalhoty. Děti u školky nastupují do autobusu a vystupují přímo před plaveckým areálem, tudíž není potřeba mít více vrstev oblečení. Jsme si jistí, že za tu chvilku, kterou stráví mimo autobus, neprochladnou.

Předem děkujeme za spolupráci a respektování výše uvedených pravidel. Plavání bude probíhat o mnoho klidněji a děti si ho více užijí.