DELFÍNI – distanční výuka 13.9. – 17.9.2021

Dobrý den rodiče a delfínci,

bohužel nám náš pobyt ve školce opět zkomplikoval COVID, ale my se nedáme a přestože teď nemůžete do školky, budeme se scházet, alespoň online na distanční výuce. V příloze máte týdenní plán na celý týden a odkaz na online výuku najdete ve svém e-mailu. Online se budeme scházet v úterý a ve čtvrtek od 9:30- 10:00. Pracovní listy si prosím vytiskněte. Pokud někdo nemá možnost tisku, může nás kontaktovat a my vám materiály vytiskneme a můžete si je v provozní době MŠ vyzvednout.

Prosíme rodiče, aby při návratu do MŠ děti přinesly vypracované pracovní listy.

Budeme se těšit na viděnou.

Alena a Hanka delfíni

 

Týdenní plán: TÝDENNÍ PLÁN

 

PONDĚLÍ: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚTERÝ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STŘEDA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČTVRTEK:

básnička ČTVRTEK online

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PÁTEK: