„Digiškolka“ – spuštění nového systému omluv dětí

vzhledem k tomu, že jsme z hlediska administrativy přešli od září do systému „Digiškolka“, chceme systém využívat naplno. V praxi to znamená, že již vedeme celou školní dokumentaci v elektronické podobě, tj. třídní knihy i docházku dětí.

Vzhledem k tomu, že systém je možné propojit s mobilní aplikací Digiškolky, budete moci Vaše děti omlouvat prostřednictvím aplikace, kterou si jednoduše stáhnete do vašeho mobilního telefonu.

V následujících dnech očekávejte ve Vašich emailových schránkách přístupové piny, které Vám umožní přihlášení do aplikace, a pak už můžete omluvy vyřizovat jednoduše pomocí tohoto nového systému.

Je to pro nás nové, stejně jako bude pro Vás. Rádi bychom proto požádali o shovívavost a toleranci. Vše bude určitě vyžadovat nějaký čas, než si to sedne a než tomu vychytáme všechny mouchy.

Věříme, že aplikaci Digiškolky si všichni oblíbíte, jelikož pomocí pár kliknutí máte omluvu velmi rychle vyřešenou.

Děkujeme za spolupráci