Distanční výuka pro předškoláky – povinné předškolní vzdělávání

Vzhledem k situaci, která nastala, jsme opět nuceni přejít na distanční výuku. Probíhat bude obdobným způsobem jako na podzim. V emailu jste obdrželi odkaz do místnosti „Google meet“ v této místnosti se budeme po celou dobu trvání distančního vzdělávání potkávat (snad ne déle než avizované 3 týdny), ale pro tentokrát bude mít každá předškolní třída výuku samostatně.

Scházet se budeme opět 2x týdně v dopoledních hodinách, konkrétně v úterý a ve čtvrtek od 9:30 do 10:00. K výuce budou zveřejněny na webu pracovní listy, které mějte, prosím, připravené k online výuce. Nezáleží jestli vyplněné nebo nevyplněné. Budeme rádi, pokud nám po obnovení běžného provozu přinesete vyplněné pracovní listy, popřípadě zašlete i fotografie.

Chápeme, že ne každý má možnost se takovéto formy výuky účastnit, proto jsme pro vás připravili „týdenní plán“ aktivit, které s dětmi můžete dělat a snad nijak výrazně nezatíží váš běžný den. Mějte ale prosím na paměti, že poslední rok předškolního vzdělávání je pro všechny děti povinný. Pokud se děti nebudou moci distanční výuky zúčastnit, je třeba je řádně omluvit u paní učitelek nebo na emailu msvestec@seznam.cz.

Děti, které byly v pátek ve školce dostaly domů pracovní sešity „Kuliferda“, se kterými ve školce pracovaly.  Tyto sešity budou již dětí a nemusíte je vracet zpět do školky.