Distanční výuka pro předškoláky

Vážení rodiče, milé děti,

od úterý 10. listopadu 2020, tedy od zítra, začínáme s online vysíláním „Předškoláček“. Před monitory se budeme scházet vždy v úterý a čtvrtek v dopoledních hodinách od 9,30 hod. Kdo z Vás nestihne dopolední schůzku má možnost se v tyto dny připojit ještě od 14,00 hod. – odpolední vysílání bude náhrada za dopoledne, jelikož chápeme, že ne všichni mají možnost dopoledního připojení (bude se probírat to samé, co dopoledne). Setkání budou trvat cca 30 min. S dětmi si budeme povídat a společně vypracovávat aktuální pracovní listy daného týdne. Vše je dobrovolné.

Podrobnější instrukce obdržíte do Vašich emailových schránek. Kdo by do dnešního večera instrukce neobdržel, pište, volejte, je možné, že nemáme k dispozici Vaší aktuální emailovou adresu.

Prosíme, vytiskněte si přiložené pracovní listy, které budete potřebovat k výše uvedené online výuce.

Těšíme  se na Vás

Vaše paní učitelky