Důležitá informace pro rodiče dětí ze zelené třídy !!!

Vážení rodiče, dnes v pozdních večerních hodinách jsme obdrželi informaci, že paní učitelka ze zelené třídy je i přes ukončené očkování pozitivně testovaná PCR testem na Covid-19.

O dalším postupu a případných karanténních opatřeních rozhodne zítra hygienická stanice.

Vzhledem k tomu, že nevíme, jaký postup Hygiena zvolí (z důvodu plného očkování paní učitelky), zítra ráno přijmeme všechny děti, které do školky přijdou. Zelená třída bude proto otevřena již od 7:00 hod., aby nedocházelo k dalšímu míchaní dětí s dětmi z jiných tříd. Počítejte prosím i s variantou, že děti půjdou do karantény a vy si je budete muset během dne vyzvednout.

Jedná se o nestandardní situaci a nemáme v tuto chvíli představu, jak Hygienická stanice rozhodne.

Děkujeme za pochopení