Důležité – Informace pro rodiče dětí z oranžové třídy !!!

Dnes jsme bohužel dostali informaci z Hygienické stanice, že další člen pedagogického sboru je COVID pozitivní.

Všechny děti, které navštěvovaly oranžovou třídu v tomto týdnu, tj. od pondělí-pátek musí nastoupit do karantény, jelikož se setkaly s osobou Covid-19 pozitivní.

Veškeré potřebné informace obdržíte do svých emailových schránek přímo od Hygienické stanice. Vzhledem k tomu, že je víkend a věci nejdou tak rychle jako ve všední den, je možné že tuto informaci obdržíte až zítra. Je proto naší povinností Vás upozornit alespoň prostřednictvím našich webových stránek o této skutečnosti.

Po znovu otevření mateřské školy bude od všech dětí požadován negativní test na Covid-19. Podstoupit tento test je pro všechny děti povinné.

Přejeme pevné zdraví