Důležité upozornění !!! Hrozba školám v ČR

dnes, hned na začátku školního roku, jsme od Policie Jesenice obdrželi zprávu o hrozících útocích, které jsou cílené na školy v ČR. Žádáme tímto všechny rodiče, aby ve vlastním zájmu a zájmu vašich dětí přicházeli do školky pod vlastním čipem a následně za sebou zavírali branku. Je to skutečně důležité, abychom eliminovali možný vstup cizích osob do areálu školy a měli zde bezpečné prostředí pro všechny.  Kdo si ještě nezakoupil čip, přijďte tak učinit do sborovny MŠ. Do doby než čip zakoupíte, zvoňte na sborovnu či ředitelnu, rádi vám přijdeme otevřít. Jen si prosíme vzájemně nenechávejte otevřené dveře. Pokud budou dveře zůstávat otevřené, je celý čipový systém z hlediska bezpečnosti bezvýznamný.