Fotografování dětí 25.11.2020

Nový termín fotografování dětí proběhne dne 25.11.2020. Pokud někdo z rodičů dětí, které nenavštěvují v současné době mateřskou školu, bude mít zájem o focení, bude možné přijít individuálně. Focení bude probíhat v červené třídě, která má vlastní vstup a z hlediska hygienických opatření budou nejprve vyfocené všechny děti, které budou toho dne ve školce, a v pozdějším čase pak bude možnost vyfotit děti, které ve školce nebudou.

Vy, kteří budete mít zájem o individuální focen,í nám prosím napište na msvestec@seznam.cz a my vám zašleme přibližný čas, ve kterém se dostavíte, abychom omezili kontakty s ostatními rodiči a zaměstnanci.

Děti budou vyfocené pouze do pasu, tak stačí nějaké pěkné oblečení na horní část těla. Pokud budou mít děti na focení speciální oblečení, upozorněte prosím na tuto skutečnost paní učitelky a předejte informaci, kde konkrétní oblečení najdou.