Fotografování dětí se blíží. Již v pondělí 14.11.2022 začínáme s fotografováním !!!

Dovolujeme si připomenout vánoční fotografování dětí, které začne v pondělí 14.11.2022 a bude probíhat do středy 16.11.2022. Na fotografování je nutno děti předem přihlásit a uhradit 270,-Kč. Přihlášení můžete učinit ještě v pondělí ráno.  Všude ve školce visí plakátky s vizualizací aranžmá, ve kterém budou děti fotografovány. Zároveň tam najdete informace, jak ideálně děti obléci, aby fotky byly co nejhezčí.

Děti, které se budou fotit se sourozencem z jiné třídy vybavte vhodným oblečením již v pondělí a toto ponechte ve skříňce až do středy, abychom mohli dle situace uskutečnit toto mimořádné focení v momentě, kdy to bude vhodné.