Hezké léto všem !!!

Vážení rodiče,

školní rok nám zítra končí. Je to neuvěřitelné, jak rychle opět utekl. Děti jsou zase o něco starší, šikovnější a určitě si ve školce užily spoustu hezkého. My bychom vám všem chtěli popřát krásné léto plné zážitků a odpočinku, žádné katastrofy a především bez úrazů. Připomínáme, že provoz naší mateřské školy končí zítra tj. 30.6.2022 a následně od 1.7.2022 poběží „Prázdninový provoz“. Ty z vás kdo nejste přihlášení na prázdninový provoz prosíme o vyklizení skříněk dětí a na ty, kteří jste přihlášení k prázdninovému provozu se budeme těšit v pátek.

Pokud někdo ví, že nakonec prázdninový provoz nevyužije a je k němu přihlášen, dejte nám prosíme vědět, v řadě máme ještě nějaké opozdilce, kteří se nestihli včas přihlásit a o místo by měli zájem. Děkujeme.

Mějte všichni krásné léto, školáci v září ať vykročí pravou nohou a na všechny ostatní se budeme 1.9.2022 těšit.