Informace k aktuální situaci

Vážení rodiče, dnes jsme ve večerních hodinách obdrželi informaci o pozitivním PCR testu paní učitelky z modré třídy. Vzhledem k aktuálně nastaveným podmínkám pro karantény je možné, že se již nebudeme trasovat. Momentálně čekáme na vyjádření KHS.

Další informaci, kterou jsme dnes obdrželi je pozitivní samotest u dětí ze žluté třídy. Na základě samotestu provedeného doma nemůžeme činit žádná opatření, proto s vámi tuto informaci sdílíme především z důvodu, abyste věnovali v současné době zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu vašich dětí.

Situace je skutečně vážná, chybí nám několik členů pedagogického sboru a bohužel nejsme schopni zajistit provoz bez ranního a odpoledního spojování tříd. Prosíme proto, abyste pokud je to jen trochu možné, přiváděli děti do kmenových tříd, aby se co nejméně spojovali. Přesto při současně nastavených pravidlech, šíření Omikronu zřejmě nezamezíme. Naším cílem je především udržet provoz školky.