Informace k provozu MŠ – přístavba v období 1.6. – 30.6.2023

Od 1.6.2023 bude celá budova přístavby MŠ uzavřena. Bude zde probíhat kompletní rekonstrukce podlah.

Děti z TyrkysovéOranžové třídy budou v měsíci červnu v náhradních prostorách TJ Viktoria Vestec. Děti z Červené třídy budou dle rozpisu přiřazené do tříd v hlavní budově.

Provoz MŠ v TJ Viktoria Vestec bude zahájen 1.6.2023. Režim přivádění a vyzvedávání dětí zůstane neměnný. Děti tedy můžete přivádět ráno od 7:00 – 8:30 hod., vyzvedávat 12:30 – 13:00 hod. Odpoledne po odpočívání budou děti přecházet na zahradu MŠ, kde si je budete moci vyzvedávat. Pouze při nepřízni počasí budou zůstávat v tělocvičně ve Viktorce.

V přízemí vlevo budeme mít k dispozici společnou prostornou šatnu, kde si děti odloží své věci a přezují se. Následně odvedete děti do prvního patra, kde se nachází tělocvična a kde si je již převezmou paní učitelky.

Děti budou pro pobyt v těchto náhradních prostorách potřebovat:

  • Batůžek s náhradním oblečením
  • Lahvičku s pitím na každý den – tu budeme průběžně doplňovat
  • Vlastní deku + polštářek – to zůstane v tělocvičně celý měsíc

Červen bude pro všechny skutečně náročný, ale věříme, že to společně zvládneme.