Informace pro rodiče dětí z přístavby

zítra tj. 14.2.2022 mají děti ještě poslední den karantény. V úterý 15.2.2022 by se měly děti vracet do školky. Situace v přístavbě je ovšem z hlediska personálního zajištění velmi problematická. V současné chvíli máme k dispozici na celou přístavbu pouze jednoho pedagogického pracovníka a žádnou provozní sílu. Převážná část zaměstnanců je Covid pozitivní a tudíž v izolaci. Dále máme informaci také o pozitivně testovaném dítěti z Tyrkysové třídy, tudíž je patrné, že v přístavbě se Covid-19 znatelně rozšířil. Sledujte prosím během zítřejšího dne naše webové stránky, kde Vás budeme informovat jak bude od úterý zajištěn provoz a zda vůbec. Situaci budeme konzultovat s KHS a uvidíme, jaké rozhodnutí padne. Děkujeme za pochopení.