Informace pro rodiče dětí z Tyrkysové a Zelené třídy

Během víkendu jsme dostali poměrně zásadní informace, které považujeme za důležité, a proto bychom vás chtěli obeznámit s aktuálním děním v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 v naší mateřské škole.

V Tyrkysové třídě máme pozitivně testované dítě, zatím antigenními testy. Pokud se pozitivita potvrdí i po PCR testech je velmi pravděpodobné, že bude muset třída do karantény. Předpokládáme, že toto se rozhodne nejdříve v úterý. Na základě antigenních testů nemůžeme bohužel konat žádná výraznější opatření. K tomu potřebujeme výsledky PCR testu.

V zelené třídě víme aktuálně o pozitivitě jedné rodiny. Výsledky PCR testu dítěte budeme pravděpodobně vědět zítra. Pokud by se potvrdila pozitivita, museli bychom také prostřednictvím hygienické stanice nařídit karanténu.

O aktuálním dění vás budeme neprodleně informovat zde na našich webových stránkách.