Mimořádný červnový provoz – poznatky

Vážení rodiče, máme za sebou první dva dny našeho provizorního provozu předškoláků ve Viktoria Vestec, což s sebou přineslo nové poznatky. Vzhledem k tomu, že mladší děti obědvají později, prosíme rodiče, kteří si vyzvedáváte děti po obědě, abyste přicházeli o něco později, ideálně mezi 12:40 – 13:00 hod.

Jinak platí všude (i na Viktorce), že děti přichází ráno mezi 7:00 – 8:30 a provoz MŠ končí v 17:00 hod. Prosíme všechny, abyste tyto časy respektovali a nevodily děti dříve před zahájením provozu a zároveň si vyzvedávali děti do 17:00 hod.

Celý červen bude pro všechny velice náročný. Náhradní prostory, které jsme získali ve Viktorce jsou sice velikostně dostačující, ovšem fungování v nich není vůbec jednoduché. Prosíme o respekt k této pro nás i pro vás složité situaci. Ne vše bude fungovat tak, jak by fungovalo za běžného režimu.