Omezení provozu MŠ od 16. 3. 2020 až do odvolání

Na základě aktuálního dění souvisejícího se šířením virového onemocnění COVID – 19 a vyhlášením nouzového stavu v ČR se po dohodě se zřizovatelem v MŠ Vestec omezuje provoz.

Přístavba MŠ bude do odvolání zcela uzavřena. V hlavní budově bude v provozu žlutá třída.

I nadále platí doporučení: kdo si může děti nechat doma, ať tak učiní. Mateřská škola zůstává otevřena především pro rodiče, kteří nemají jinou možnost, než umístit dítě do mateřské školy.

Důvody k takovému opatření jsou jasné a věřím, že pochopitelné. Jsme velká mateřská škola a vzhledem k tomu, že se nedoporučuje shromažďování lidí, i my reagujeme na toto doporučení, a školka bude fungovat pouze omezeně, aby nedocházelo ke shromažďování a velké kumulaci rodičů, dětí a zaměstnanců školky.

Ráda bych požádala všechny rodiče, kteří si příští týden a dále ponechají děti doma, aby nás o tomto neprodleně informovali a své děti omluvili přes naše webové stránky.

Mgr. Dita Klímová, ředitelka MŠ Vestec