Omezení provozu v hlavní budově od 24.1. do 26.1.2022

Z důvodu velké nemocnosti, izolací a karantén zaměstnanců v hlavní budově, jsme nuceni omezit provoz tříd.

Otevřená bude zelená třída a žlutá třída. Děti z modré třídy budou rozděleny do těchto dvou tříd.

Zároveň prosíme všechny rodiče, kteří v těchto třech dnech nutně nemusí dávat děti do MŠ, aby si děti nechali doma . Situace je opravdu velmi nestabilní a nevíme dne ani hodiny, kdy vypadne někdo další z pedagogů.

Věnujte všichni pozornost zdraví vašich dětí . Máme informaci o dalším dítěti pozitivně testovaném na antigenním testu ze zelené třídy. I kdyby bylo potvrzeno PCR testem, děti ze zelené třídy do karantény již nepůjdou. Prosíme především o to, abyste do školky přiváděli pouze zdravé děti.