Oslava dne stromů

Dnes jsme s dětmi oslavili DEN STROMŮ, který oficiálně připadá na neděli. Sešli jsme se všichni na zahradě naší školky, kde se děti dozvěděly, proč jsou pro nás stromy tolik důležité, k čemu jsou dobré a co všechno se ze stromů vyrábí.

Následoval úkol pro každou třídu. Z připravených dřevěných materiálů udělat krásný, statný strom.

Všechny děti s nadšením spolupracovaly a tak jsme se na závěr mohli pokochat, krásnými výtvory. Tyto výtvory necháme do zítra na zahradě, aby i vy rodiče, jste se mohli potěšit.

A jeden výborný plán a pozvánka pro Vás rodiče. Pokud i vy byste v tomto duchu chtěli nejen prospět naší planetě a podpořit stromy, ale zároveň si užít jeden skvělý den se svými dětmi:

přijďte 9.11.2019 zasadit strom a podílet se tak na obnově historické cesty, která propojí Vestec s Hrnčířemi. Nejen, že každý nově zasazený strom je důležitý, ale ještě se společně pobavíte se svými dětmi. Bude to skvělý zážitek a především budete moci průběžně sledovat, jak v budoucnosti strom poroste a jak se mu bude dařit.