Prázdninový provoz – přihlašování pouze do konce května

Připomínáme, že přihlašování na prázdninový provoz je pouze do konce května. Pak již nebude možné děti přihlašovat. Přihlášky si můžete stáhnout na našich webových stránkách nebo o ně požádat paní učitelky na třídě. Přihlašovat se mohou všechny děti. Na prázdninový provoz pak otevřeme tolik tříd, kolik bude potřeba pro všechny přihlášené děti.

Prázdninový provoz bude v prvních 14 dnech prázdnin tj. do 12.7.2024

Prázdninový provoz

1.7. – 14.7.2024

v letošním školním roce bude prázdninový provoz probíhat opět prvních 14 dní v červenci.

Na prázdninový provoz je nutné děti přihlásit prostřednictvím závazné přihlášky, která je ke stažení na našich webových stránkách nebo k vyzvednutí u paní učitelek na třídě, kde ji zároveň vyplněnou odevzdávejte, a to nejpozději do 31.5.2024. Pozdější přihlašování nebude možné!!!

Úplata za prázdninový provoz (školné) činí 409,- Kč (děti s povinným předškolním vzděláváním a děti s odkladem školní docházky školné neplatí). Platbu za školné poukazujte na účet č. 249 69 06 349/0800, var. symbol 11 + číslo Vašeho dítěte.

Úplata za stravné činí 576,- Kč, pro děti s odkladem školní docházky činí 675,- Kč. Platbu za stravné poukazujte na účet č.  2499494319/0800, var. symbol 22 + číslo Vašeho dítěte.

Platby za školné a stravné poukazujte nejpozději do 20.6.2024. Pokud nebudou platby do tohoto termínu poukázány na účet MŠ, nemůže být dítě přijato k prázdninovému provozu. Úplata za stravné se vrací pouze v případě, že dítě MŠ nenavštíví z důvodu nemoci. Budeme proto požadovat lékařské potvrzení, které doručíte do MŠ nejpozději do druhého dne. Úplata za školné se nevrací.

Děti budou na prázdninový provoz rozděleny do tříd dle finálního počtu přihlášených. Seznamy s rozdělením dětí do tříd včas zveřejníme.

Přerušení provozu v době hlavních prázdnin se řídí § 3 odst. 1 vyhlášky MŠMT ČR č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání v platném znění: provoz mateřské školy lze podle místních podmínek omezit nebo přerušit v měsíci červenci nebo srpnu, popřípadě v obou měsících. Rozsah omezení nebo přerušení stanoví ředitel mateřské školy po projednání se zřizovatelem.