encodedScript:encodedScript:

Prosíme, nevoďte do školky nemocné děti !!!

Vážení rodiče, není již jiná možnost, než apelovat na vás „Buďte zodpovědní a ohleduplní“. Nedávejte do školky děti, které jsou evidentně nemocné. Máme ve školce obrovskou nemocnost mezi dětmi i mezi zaměstnanci. Pokud budete do školky přivádět děti nemocné, případně nemoc „maskovat“ sirupem či jiným lékem, situaci to skutečně nepomůže.

V posledních dnech se na nás obrací rodiče, kterým se nelíbí, že se ráno již v šatně setkají s dalšími dětmi, které kašlou a mají prokazatelně rýmu. Zodpovědní rodiče si nechají své nemocné dítě doma a do školky ho přivedou zdravé. Není se pak čemu divit, že jsou tito rodiče rozčílení, když své poctivě vyzdravené dítě mají dát do kolektivu, kde dalších několik dětí evidentně zdravých není. Buďme ohleduplní vůči ostatním, a i vůči zaměstnancům a voďte do školky skutečně zdravé děti. Chápeme, že všichni potřebujete chodit do zaměstnání, ale je potřeba nemocné dítě nechat doma v klidu uzdravit. Věřte, že dítě, které není zdravé, se ve školce necítí dobře. Když se budeme chovat zodpovědně všichni, určitě se situace brzy zlepší a zklidní.

Cookie Consent with Real Cookie Banner