Provoz tříd v přístavbě pro nadcházející dny

V zájmu zachování povinného předškolního vzdělávání budou od zítra tj. 15.2.2022 otevřeny obě třídy v přístavbě na dopoledne. Oranžová třída od 7:00 hod., Tyrkysová třída od 8:00 hod. Z důvodu nedostatku pedagogických pracovníků budou děti na odpočinek a odpolední činnosti spojeny do jedné třídy, a to Chobotnic. Velice vás žádáme, aby kdo má možnost vyzvednout děti po obědě, tak učinil, jelikož kapacita na odpočívání je maximálně 20 dětí, abychom mohli zachovat povinné rozestupy mezi postýlkami. Po důkladném vyhodnocení našich možností je toto jediná varianta, jak zachovat provoz a nemuset přistupovat k vyhlášení ředitelského volna. Předem děkujeme za vaše pochopení a podporu. Do normálního režimu bychom se mohli vrátit v pátek, vše však záleží na zdravotním stavu pedagogů a jejich doléčení.