Rozdělení dětí do tříd na školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

rozdělení dětí do tříd pro příští školní rok tj. 2020/2021 je hotové. Ráda bych upozornila, že jsme děti rozdělili s největší možnou mírou zohlednění již vzniklých kamarádských vztahů, potřeb předškoláků a dalších okolností, jako je věk dětí, či rozvržení holčiček a kluků. Od příštího roku vzniknou dvě předškolní třídy, což považujeme za krok kupředu, jelikož předškoláci mají povinné vzdělávání a v kolektivu vrstevníků se budou moci mnohem efektivněji připravovat na vstup do základní školy. Ostatní třídy v hlavní budově budou pro mladší děti a kolektivy budou věkově smíšené.

Věřím, že přijímat změny není vždy jednoduché, ale změny budou děti provázet celý život a musí se je naučit přijímat. Určitě jsou v současné třídě spokojené, ale věřte, že i v novém kolektivu si rychle zvyknou. Každá naše třída je trošku jiná, ale všechny jsou skvělé a to včetně paní učitelek.

Kterou třídu bude vaše dítko od září navštěvovat, se dozvíte od paní učitelek na třídách, případně pište dotazy na náš email msvestec@seznam.cz, rádi Vám odpovíme.

Z důvodu GDPR není možné jmenný seznam zveřejnit. Děkujeme za pochopení a za respektování nového rozdělení dětí.