Úkoly Pavoučka Duháčka na měsíc březen

Milí rodiče a milé děti,

únor je za námi a Pavouček Duháček je rád, že jste se s ním vydali alespoň papírově stopovat zvířátka v zimě.

V březnu si můžete „přivonět“ k jarním kytičkám. Pavouček Duháček si pro Vás přichystal následující úkol:

Březnový úkol je tentokrát podle obtížnosti rozdělen pro předškoláky z Delfínů a Chobotnic a pro mladší děti ze Žluté, Zelené a Modré třídy. Vyberte si obrázek jedné z jarních kytiček. Vaším úkolem je obrázek podle čar rozstříhat, buď samy, nebo poproste někoho z dospělých o pomoc. Obrázek pak složte a nalepte na čistý papír. Poznáte, která jarní kytička je na obrázku? Napište s pomocí rodičů její název na zadní stranu papíru společně s Vaším jménem a třídou. Hotové obrázky odevzdejte paní učitelkám ve své třídě, až se zase společně sejdeme v mateřské škole.

Krásné jarní březnové dny a příjemnou zábavu Vám přeje a na Vaše splněné úkoly se těší

 

 

Obrázky pro předškoláky z Delfínů a Chobotnic:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázky pro mladší děti ze Žluté, Zelené a Modré třídy: