Žlutá třída – nabídka úkolů na příští týden

Milé děti ze žluté třídy,

zdravíme vás všechny – vás, které jste doma nemocné, i vás, které jste nemohly přijít do školky z důvodu karantény.

Připravily jsme pro vás několik činností a úkolů, abyste tak trošku byli všichni stále s námi. Některé práce jsou rozděleny pro „mladší“ a „starší“ děti – necháme na rodičích, co myslí, že zvládnete. Pracovní listy, omalovánky i písničky a básničku najdete v přílohách. Budeme rády, když některé práce nebo výrobky přinesete po návratu do školky a budeme moci si je společně prohlédnout a obdivovat.

Myslíme na vás a těšíme se brzy na viděnou !

Eliška a Jana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PONDĚLÍ: PO – Básnička

ÚTERÝ: ÚT – Písnička mladší děti   ÚT – Písnička starší děti

STŘEDA: ST – Pracovní list starší děti   ST – omalovánky mladší děti

ČTVRTEK: ČT – pracovní list – Kutil Pupík

PÁTEK: PÁ – Pracovní list mladší děti   PÁ – Pracovní list starší děti