Žlutá třída

Ahoj kamarádi ze žluté třídy,

moc vás všechny zdravíme ze školky. Od dnešního dne zůstává školka zavřená, proto jsme si pro vás připravili týdenní plán na téma, o kterém bychom si povídali tento týden ve školce „EMOCE“.

Na každý den si paní učitelky připravily nápady na činnosti, které zvládnete sami nebo s pomocí rodičů.

Úkoly pro vás nejsou povinné, ale pokud se vám něco podaří zvládnout, bylo by fajn, kdybyste si založily destičky, do kterých si budete zvládnuté úkoly zakládat a až se školka znovu otevře, paní učitelka i ostatní děti si je rádi prohlédnou a vystaví.

Všem vám přejeme ať to doma zvládnete a když vám bude po školce smutno, vzpomeňte si na nás, protože nám bude po vás také smutno.

Když budete mít nějakou zajímavou fotku z plnění úkolů, které jsme vám zadali, zašlete nám jí na msvestec@seznam.cz nebo na whats up 722944883.

Jaruška, Martina a Dita

PONDĚLÍ