Naše motto: Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce.“ Robert Fulghum

aneb  „S pavoučkem Duháčkem poznáváme svět od jara do zimy.“

Pavoučku, ty malý broučku,
proč nelezeš po paloučku?

My jsme rádi, že Tě máme,
k nám do školky si tě dáme
a jak praví pověsti

budeš u nás pro štěstí.

Máme radost, že jste nás navštívili.

Mateřská škola se nachází v blízkosti rybníka a sportovního areálu v moderní stavbě s velkou zahradou, pěkným dětským hřištěm s herními prvky ze dřeva. K dispozici je dětem 5 tříd, jejichž součástí je jídelna a herna s odpočívárnou. Každé oddělení má svoje sociální zázemí a šatnu, ve které má každé dítě svoji skříňku na osobní věci a obuv. Součástí areálu je školní kuchyně splňující přísné hygienické normy. Vybavení školky i zahrady odpovídá zákonným normám o hygieně a bezpečnosti.

Posláním naší školy je vytvořit pro děti přátelské a bezpečné prostředí, kde si můžou hrát, učit se novému, malovat, zpívat, tancovat, radovat se, objevovat nové přátele.

Naším cílem je všestranný rozvoj dítěte, toho bychom rádi dosáhli rozmanitými činnostmi a aktivitami, aby se děti učily prožívat a chápat svět kolem sebe, měly chuť poznávat, tvořit a přemýšlet a tím je pozitivně ovlivnit do dalších let.

Aktuální informace pro rodiče a návštěvníky stránky najdete v sekci Aktuality.
Plánované akce naší školky najdete v Akcích školy.
Navštivte naší Galerii a prohlídněte si fotky z akcí školky.
Budeme rádi, když nám napíšete Vaše názory a připomínky.
Registrujte se pro odběr novinek přes e-mail.
Virtuálně navštívit naší MŠ.

Naše třídy:

Modrá třída – Mráčci Žlutá třída – Sluníčka  Zelená třída – Čtyřlístci  Tyrkysová třída – Delfínci  Oranžová třída – Chobotničky  Červená třída – Mořský koník