Aktuální informace

Rádi bychom vám rodičům poskytli informaci o znovuotevření školky, ale bohužel to zatím není možné. Doposavad nebyla zveřejněna hygienická opatření, která konkrétně vymezí podmínky, které budou muset být splněny. Jakmile tyto informace budou k dispozici, sdělíme datum otevření a podmínky.

V souvislosti s danou situací jsme se rozhodli zrušit školu v přírodě. Všem, kteří byli přihlášeni budou peníze vráceny na účet, a to průběžně v následujících týdnech.

Není možné dokončit ani kurz plavání a solnou jeskyni. Tyto kroužky budou vyúčtovány a částka za zrušené lekce, bude stejně jako u výše zmíněné ŠvP průběžně vracena na účet.

Dále jsme bohužel museli zrušit také plánovaný celodenní výlet 1.6.2020.

Co se týká akce „Loučení s předškoláky“, snažíme se vymyslet jak tuto akci uskutečnit, proto jí zatím nerušíme a uvidíme jaké možnosti budeme mít.

Již minulý týden jsme vyzývali k možnosti odevzdat pracovní listy, na kterých děti doma pracují. Musíme konstatovat, že jsme trošku smutní, jelikož těchto pracovních listů se nám vrátilo skutečně minimum. Možná někteří rodiče nezaregistrovali, že tato možnost existuje, proto připomínám, že je možné práce dětí vhazovat do schránky nebo každé pondělí osobně donést.

Ty, kteří své práce již doručili, velmi chválíme za svědomité plnění zadaných úkolů. Udělalo nám velkou radost i několik připojených osobních vzkazů pro paní učitelky. Náš pedagogický sbor také všechny moc zdraví a těšíme se na vás.

Aktuálně jsme pro vás připravili balíček pracovních listů č. 3 na květen do doby znovuotevření, a to na téma: maminka má svátek, rodina a doprava. Pracovní listy jsou úkoly především pro předškoláky, ale tentokrát jsme si připravili také speciální úkoly pro mladší děti.

  • Naučit se správně a důsledně umývat ruce
  • Naučit se správně nosit roušku

Zvládnutí těchto základních dovedností této doby bude velice důležité až se školka znovu otevře.

Děti pozor výzva !!!

Kdo by se doma hoooodně nudil nebo se mu po školce hooodně stýskalo, tak jako nám se stýská po vás děti, může nám poslat vaší zajímavou fotografii. Fotka může být se zajímavou činností z domova, nebo z procházek venku nebo vaše osobní fotografie. Moc se těšíme.

Fotky můžete posílat na email msvestec@seznam.cz