Fungování MŠ od pondělí 18.10.2021

Vážení rodiče,

páteční hromadné testování všech zaměstnanců MŠ Vestec neodhalilo žádný další případ pozitivity u personálu.  V současné chvíli máme tedy tři pedagogické pracovníky v pracovní neschopnosti a tři pedagogické pracovníky na OČR s vlastními dětmi v karanténě. Ostatní zaměstnanci jsou momentálně v pořádku.

Od zítra tj. 18.10.2021 bude tedy v hlavní budově MŠ otevřena žlutá třída, která bude v provozu od 7:00 – 17:00 hod. a obě třídy v budově přístavby také od 7:00 – 17:00 hod. Do MŠ mohou přijít všechny děti, které nemají nařízenou karanténu a nevykazují žádné známky onemocnění.

Dle zítřejšího počtu dětí, které přijdou do hlavní budovy rozhodneme o případném otevření modré třídy, a to od úterý 19.10.2021. Vzhledem k akutnímu nedostatku personálu je možné, že v případě otevření modré třídy, budou na odpočívání děti spojeny do žluté třídy. Modrá třída by tak byla v provozu pouze na dopolední provoz.

Zelená třída zůstane do konce týdne uzavřena.

Všem přejeme pevné zdraví a také velmi děkujeme za podporu, které se nám od Vás rodičů dostává v podobě krásných a povzbuzujících emailů a telefonátů. Velice si toho vážíme a skutečně nám toto pomáhá lépe zvládnout celou situaci.