Informace k otevření mateřské školy v pondělí 12.4.2021

• V pondělí 12.4.2021 se opět otevře školka.
  • Upozorňujeme, že pouze pro předškoláky.
  • Děti ve školce nemusí mít roušky.
  • Děti budou 2x týdně testovány antigenními testy z kraje nosu.
  • Testování bude probíhat vždy v pondělí a ve čtvrtek.
  • Při příchodu do MŠ v pondělí a ve čtvrtek proto přijďte dříve, abyste měli dostatek času vyčkat na výsledek testu. Pokud bude výsledek testu negativní teprve pak půjde dítě do třídy.
  • Testy dítěti mohou provést rodiče.
  • Vyhodnocení testu trvá 15 minut.
  • Děti budou ve třídě po 15.
  • Vzhledem k tomu, že máme předškoláků více než na dvě třídy, prosíme všechny rodiče ať nám co nejrychleji sdělí na email msvestec@seznam.cz nebo tel. 722 944 883 zda jejich dítě nastoupí či ne. Tato informace je pro nás důležitá nejenom z důvodu rozdělení dětí do tříd, ale také z důvodu stravování.
  • Pokud budou nahlášené všechny děti, pak počítejte prosím s tím, že Vaše dítě nebude muset být ve své kmenové třídě.
  • Rozpis dětí do tříd zveřejníme teprve tehdy až budeme znát konečný počet dětí, které do školky budou chodit.
  • Do dnešního dne jsme neobdrželi žádný oficiální dokument s metodickým postupem a organizací testování.
  • Informace, které prozatím máme a na základě kterých postupujeme, vychází z informací, které zveřejňují média.
  • Pokud by v oficiálním dokumentu byl uvedený postup jakkoliv jinak konkretizován, do konce týdne vám poskytneme přesnější informace.
  • Velice děkujme za Vaši součinnost. Na děti se už moc těšíme.