Návrat ze zahraniční dovolené do MŠ – antigenní testy pro děti starší 6 let

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se Vás spoustu vrací ze zahraničních dovolených, prosíme v zájmu nás všech a v zájmu klidného dokončení školního roku a s tím spojeného prázdninového provozu, abyste děti, které byly minulý týden v zahraničí, do školky pro příští týden přivedli s platným negativním antigenním testem na SARS-Cov-2, který není starší 48 hod od odběru nebo RT-PCR negativním testem, který není starší 72 hod od odběru, pokud je vaše dítě starší 5,99 let. Mladších dětí se toto netýká. Jistě máte všichni na prázdniny plánované dovolené a nikdo z nás by si nepřál řešit karanténu, která by prázdniny určitě narušila. Děkujeme za pochopení a Vaší spolupráci a přejeme všem krásné léto.