Provoz v MŠ čtvrtek a pátek + zrušení zítřejšího divadla a solné jeskyně

Vážení rodiče, ačkoliv jsme předpokládali, že od zítřka 27.1. otevřeme již všechny třídy v hlavní budově, současná situace nám to bohužel neumožňuje. Máme v pracovní neschopnosti několik pedagogických pracovníků a dva členy kuchyně.

Ve čtvrtek a v pátek bude proto v hlavní budově otevřena Zelená třída na celodenní provoz a Žlutá třída pouze na dopoledne. Děti, které budou ve školce odpočívat, budou na odpoledne všechny spojené do Zelené třídy. Tyrkysová třída a Oranžová třída jsou v provozu bez omezení.

Z důvodu velké nemocnosti dětí a absence dětí u nichž jste nás podpořili a nechali si je v této neutěšené situaci doma jsme se rozhodli zrušit zítřejší plánované divadlo, aby o něj děti nepřišly. Toto bude přesunuto na nejbližší možný termín.

Dále musíme v pátek zrušit plánovanou solnou jeskyni. Lekce z tohoto týdne a středeční lekce z minulého týdne budou nahrazeny. Náhrady proběhnou tak, že se o tyto pobyty solná jeskyně prodlouží.

Děkujeme za pochopení