Tyrkysová třída – karanténa

Na základě dnešního rozhodnutí Krajské hygienické stanice půjdou děti, které minulý týden navštěvovaly mateřskou školu (tyrkysovou třídu) do karantény. Jak jsme včera večer zveřejnili na našich webových stránkách, máme informaci o pozitivně testovaném dítěti na Covid-19, které celý minulý týden tyrkysovou třídu navštěvovalo.

Veškeré podrobnosti týkající se karantény zašle v podobě emailu přímo hygienická stanice těm, kterých se to týká.

Vzhledem k tomu, že v tomto týdnu třídu navštěvovaly i další děti, na které se karanténa nevztahuje, Krajská hygienická stanice doporučuje, aby i ostatní děti z Tyrkysové třídy absolvovaly testy na Covid-19 a k tomuto bychom se přimlouvali i my (MŠ), abychom po skončení karantény začali všichni zdraví.

Po absolvování testů zasílejte výsledky na naši emailovou adresu msvestec@seznam.cz nebo print screen obrazovky z mobilního telefonu na tel. 722 944 883 (tento telefon můžete využít také pro dotazy k nastalé situaci, a to kdykoliv i ve večerních hodinách)

Pokud některé z dětí v posledních 90 dnech prodělalo Covid-19 ať nás neprodleně informuje. Na takové dítě se karanténa vztahovat nebude.