Uzavření Mateřské školy Vestec

OD 27. ÚNORA 2021 DO 21. BŘEZNA 2021 bude Mateřská škola Vestec uzavřena

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole.

Mateřská škola bude poskytovat vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Ošetřovné: informace o ošetřovném: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Informace-k-provozu-skol-a-skolskych-zarizeni-od-27.-unora-2021-final.pdf

Veškeré informace týkající se distančního vzdělávání budou na našich webových stránkách zveřejněny v pondělí 1.3.2021.

Pro veškerou komunikaci využívejte tel. číslo 722 944 883 nebo email msvestec@seznam.cz

Pokud by někdo potřeboval ve školce vyzvednout osobní věci dětí či jiné administrativní záležitosti, je toto možné zítra v dopoledních hodinách nebo následně domluvit termín individuálně.

Víme, že pro spoustu z vás bude období uzavření MŠ velmi složité, proto všem přejeme, ať situaci v rámci možností zvládnete. Myslíme i na naše mladší děti, které nebudou mít vzdělávání distanční formou povinné. Zveřejníme plán námětů a aktivit také pro ně, proto pravidelně sledujte naše webové stránky.