UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme rodiče, že je stále nutné dodržovat následující pokyny MŠMT:

1. Cesta do mateřské školy a z mateřské školy
  • Zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky (dále jen „rouška“). Platí pro dítě i jeho doprovod.
  • Dodržení odstupů 2 metry v souladu s krizovými nebo mimořádnými opatřeními (tedy není nutné např. u doprovodu dítěte/členů společné domácnosti).
  1. Příchod k mateřské škole a pohyb před mateřskou školou
  • Minimalizovat velké shromažďování osob před školou.
  • Před školou dodržovat odstupy 2 metry v souladu s krizovými nebo mimořádnými opatřeními (tedy není nutné např. u doprovodu dítěte/členů společné domácnosti).
  • Pro všechny osoby nacházející se před budovou školy platí povinnost zakrytí úst a nosu.
  1. V prostorách mateřské školy
  • Děti budou trávit převážnou část dne venku, a to v areálu MŠ (zahrada MŠ).
  • Doprovázející osoba se v prostorách mateřské školy pohybuje vždy v roušce, a to pouze po nezbytně nutnou dobu (zejména předání, vyzvednutí dítěte).
  • Děti a pedagogičtí pracovníci mateřské školy roušky v prostorách školy nosit nemusí !!!