Zpravodajství z Harrachova – čtvrtek

Den 4. – Čtvrtek

Ráno klasika. Ranní rozcvička je totiž už neodmyslitelnou částí našeho rána. A bude nám myslím chybět všem.

Dopoledne nás čekal úkol od posledního zvířecího kamaráda – Veverky Oříška. Děti vytvářely obrázky z výtvarného materiálu posbíraného v lese a opravdu se jim to povedlo. Mrkněte do fotogalerii a uznejte, za taková díla by se nemusel stydět kde jaký umělec. Úkol jsme tedy zvládli na jedničku a odpoledne nás čekalo to hlavní – poklad! Ještě předtím ale krkonošské jahodové knedlíky, po kterých následoval povinný poobědový odpočinek – nikdo neprotestoval.

Při cestě za pokladem jsme se rozdělili na dvě party. Jedna parta v čele s vydrýskem a liškou dostala veledůležitý úkol od zvířátek – ukrýt poklad a označit trasu fáborky. Druhá parta – veverky a ježci trasu poté měli za úkol projít a poklad v cíli najít. Všichni také museli po cestě splnit úkoly, aby se jim poklad ukázal. A to se povedlo. Poklad nalezen. Jupíí!

Večer už je klasika – koupání, pohádka a dobrou noc. Zítra už u maminek a tatínků. To to uteklo. Těšte se na vyprávění, děti se totiž těší. Moc.

Tak zítra, cca ve 12:45 u školky.