Zpravodajství z Harrachova – středa

Den 3. – středa

Další den jsme začali opět rozcvičkou. Rychle běžet do lesíka, protáhnout se a zpátky na snídani. Vážně chutná o dost lépe, po ranním běhu v horách. V jídelně již máme vše natrénované, takže nalít čaj a dát si snídani nám trvá jen pár chvilek.

Dopoledne nás čekaly hned dva úkoly a k tomu návštěva z Vestce. No zkrátka, stihli jsme toho dost. Postavit ježečkovi obydlí v lese, to byl úkol první. Moc nás bavil – i paní učitelky, které také s chutí a nadšením stavěly. Jen co byl úkol dokončen, objevila se návštěva z Vestce – paní ředitelka a paní hospodářka. Byli jsme moc rádi – a dokonce jsme dostali i sladkou dobrotu. Poté jsme se vydali společně plnit další úkol – tentokrát od Vydrýska. A co by to mohlo být jiného, než najít Vydrýskovi ten nejlepší domov – Mumlavské vodopády. To se nám povedlo a vodopády jsme našli.

Přírodní úkaz je to věru krásný – i vy se můžete pokochat ve fotogalerii, kde na vás opět čekají obrázky z dnešního dne. A teď už dobrou, máme toho za celý den až až a už se těšíme do postýlek. Někteří z nás dokonce už pochrupávají a těší se, co nás čeká zítra. Kdo si spočítal naše zvířecí kamarády tak již ví, že zítra nás čeká už poslední úkol, od posledního zvířátka – schválně, kterého? 🙂

A pak už jen závěr, balení…ale to předbíhám. I když děti se na vás samozřejmě moc těší a vy na ně jistě také. Dnes ale bude muset stačit jen pusa poslaná a tu opravdovou až v pátek…