Zpravodajství z Harrachova – Pondělí

Den 1. – Pondělí

Hlásíme se z lesů a krásné přírody v Harrachově. Cesta pohodová, pauza na skvělou sváču od maminky proběhla bez problému a pak už hurá do cíle. Hned v úvodu nás čekal skvělý oběd – kuřátko s rýží. Polední klid, vybalit věci a hurá do přírody. Dokonce jsme stihli i napsat maminkám a tatínkům domů, takže nás čekal hlavní úkol dne – najít v Harrachově poštovní schránku. To se nám povedlo – můžete se tedy těšit na dopisy od nás.

Objevili jsme i nedaleké hřiště, kde se nám moc líbilo. A co víc, seznámili jsme se se zvířátky – liškou, veverkou, ježečkem a vydrýskem a utvořili jsem společně s těmito kamarády skupinky. Co vám budu podívat, děti jsou nadšené. A vlastně, posuďte sami – ve fotogalerii na vás čeká pár obrázků.
A teď už dobrou – zítra nás čeká mnoho dobrodružství. (Možná byste někteří nevěřili, ale děti už spinkají, horský vzduch a celodenní pohyb dělají své 🙂 tak zas zítra…) M.